Misyonumuz

 ‘’Müziği Bilen,Hayatı Bilir’’

Sloganıyla  7 den 70’e herkesi müziğin büyülü dünyasına davet ediyoruz..
Mavi mi müzik okulu,okul dersleri ile koordinasyonlu olarak geliştirdiği müzik eğitim modeli ile çocuklarımızın okul dönemlerinde de müzik eğitimi alıp bir enstrüman çalmayı öğrenmesini hedeflemektedir. Müzik eğitimi alan çocuk derslerinden geri kalmadığı gibi, aksine; okul derslerini daha iyi anlar, daha iyi yorumlar, dersleri arasında bağlantı kurar,  analiz yapar, problem çözmesine katkı sağlar(farklı çözüm yolları üretir), okuma-yazma becerisi gelişir, dikkatini toplar, hafızası gelişir, derslerine daha çok yoğunlaşır, konsantrasyonu artar, matematik hafızası ve bireysel yetenekleri gelişir ve daha mutlu bir yaşam sürer. Daha mutlu bir yaşam herkesin hakkı.
Daha mutlu ve huzurlu yarınlarda buluşmak üzere..

656

Misyonumuz

  • Özel yeteneklerini keşfedip,açığa çıkaran ve bununla yaşayan bireylerin daha mutlu olacağı, daha mutlu bireylerin,daha başarılı bir yaşam süreceği’’inancıyla, Temel İnsani Değerleri baz alarak,bireylerin kültürel, sosyal ekonomik v.b her anlamda daha kaliteli bir yaşam sürdürebilmesi.

Vizyonumuz

  • Kişiye özel eğitim sistemini esas alan Mavi Mi Sanat Merkezi’nin vizyonu,Müzik Dersleri,Görsel Sanatlar,Sahne Sanatları,bilim ve teknolojiden sanat ve spora kadar uzanan geniş bir yelpazede hizmet üreterek,özgün araştırmalar ve çalışmaları ile,üst düzey eğitim vererek  Diyarbakır’da saygın ve lider bir kurum olmaktır.

Yorum yazın..