Gitar Dersi

dante-3905

Sevgili arkadaşlar Mavi Mi gitar derslerine hoş geldiniz. Her şeyden önce bilmeliyiz ki bizi uzun bir yol bekliyor. Ama geçtiğimiz her dersle amaca biraz daha yakınlaşacağız.Öncelikle işe gitar üzerinde notaları öğrenerek başlayacağız. Gitar üzerinde bir kaç alıştırmayla yolumuza devam edeceğiz. Daha sonrada çeşitli melodilerle ellerimizi, gitar hakimiyetimizi geliştireceğiz. Önerimiz, her ders için en az bir hafta ayırılmasıdır. Bir ders tam olarak başarılmadan diğer derse geçilmemelidir.Her gün en az bir saat çalışın,Bir gün çalışamazsanız,ertesi gün iki saat çalışın.Ne kadar çok çalışırsanız,amaca o kadar çabuk ulaşırsınız.Solak olanların sağ el için yazılanları sol ele, sol el için yazılanları sağ ele uygulamaları gerekir.

Mavi Mi’de Gitar Dersleri İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

*Mavi Mi’de Gitar Dersleri;birebir 2 Kişilk VIP Grupta  veya 5-6 kişilik sınıflarda yapılmaktadır.*Öğrenci seviyesine uygun kişisel eğitim programı uygulanmaktadır*Klasik Gitar İlkokul çağından itibaren her yaş öğrenci için uygundur.*Ders Birebir ve 2 Kişilik Gruplarda Süresi bir saat,5-6 Kişilik Gruplarda 2 Saattir.Programın amacı öğrencinin Klasik gitarı akıcı ve güzel çalabilmesi için gerekli teorik ve teknikbilgiyi vermek ve klasik müziğin gerektirdiği estetik ve artistik bakış açısını kazandırmaktır.


5 Comments

Emin

2 Eylül 2015 at 1:16 pm

Merhaba elektro gitar dersi veriyormusunuz?

  Ahmet Toprak

  3 Ekim 2016 at 10:52 am

  Evet veriyoruz,
  Sanat merkezimizi ziyaret edip,bi çayımızı içmeye bekliyoruz..

  Mavi Mi

  18 Kasım 2016 at 3:43 pm

  evet veriyoruz..

Serdar Akbaba

22 Kasım 2016 at 5:45 pm

İyi Günler Acaba Ücret tarifesi Ne KadaR?

  Mavi Mi

  24 Mayıs 2018 at 12:16 am

  Ücretlerimiz alacağınız hizmete göre değişiyor,sanat merkezimize buyrun hem bi çayımızı için hemde detay bilgi verelim..

Yorum yazın..